Jak koukat na ČT Sport z USA?

Vždycky si říkám, že když je nějaké mistrovství ve fotbale nebo v hokeji, že vydržím nekoukat. Když naši letos postoupili do semifinále ve Finsku, tak jsem to zase nevydržel a zaplatil si NordVPN na měsíc asi za 12 USD, takže za 3 kila můžeme měsíc koukat online na ČT Sport a jiné programy (osobně to fakt využíván jen pro ČT sport, protože např: ČT 24 Normálně z USA pustit na internetu jde)

Pak mě teda hned přešla chuť potom semifinále, ale naštěstí to teda napravili o bronz kde jsme zrovna vyklepli Američany a hned jsem to tady předhazoval mému parťákovi z farmy, že máme bronz a USA jsou čtvrtí. No, co myslíte, vůbec nevěděl, že je nějaké mistrovství v hokeji. Moje nová přítelkyně řekla, že sport vůbec nesleduje, ale dodala, že Američané všeobecně spíš sledují jejich místní ligy, tak jsem zmínil NHL a ona se mě zeptala jestli je to americký fotbal? OMG 😀

Každopádně pro vás co nevíte jak to NordVPN funguje, tak vysvětlím selsky: ten ČT Sport vám nejde ze zahraničí, protože Česká Televize nemá patrně vysílací práva mimo území ČR a jakmile prohlížeč, třeba Google pozná, že jste připojení k internetu v USA, tak to zablokuje. Když si zaplatíte tuto službu, tak si pak stáhnete jejich aplikaci do mobilu nebo do PC (můžete současně) a nastavíte si VPN v ČR – Google si pak myslí, že jste v ČR a všechno šlape jak má! Zaplatit můžete kreditkou nebo debitkou, nezapomeňte, pak zrušit automatické prodloužení každý měsíc v nastavení účtu (jde to udělat asi jen z PC), jinak vám to vesele bude strhávat oněch 12 USD každý měsíc.

Zkoušel jsem hledat jestli se to někde nedá pustit zadarmo na netu, ale nenašel jsem to, občas něco pusit jde, ale osobně než abych tady něco hodinu hledal, raději zaplatím, protože váš čas je opravdu to nejdražší co máte, v USA to platí dvojnásob, tak pěkné sledování až zas něco půjde!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *