2. Video – Florida vs Kalifornie

Vždycky jsem měl sen žít v Kalifornii a po mém příjezdu v roce 2021 do USA, jsem skutečně zakotvil v LA. Upřímně Florida mě nikdy moc nelákala, pak jsem jednou shodou okolností jel pracovně na Floridu a přístal v Miami a nevěřil jsem jak je to tam pěkný, všechno bylo zelené, spousta vysokých mrakokrapů, které v LA témět nejsou, no a za pár měsícu jsem přelej Ameriku a na dva roky zakotvil v oblasti Miami a nakonec jsem bydlel v Pompano Beach, West Palm Beach, Jupiter a Stuart. Na podzim tohoto roku jsem se vrátil na nějakou dobu do LA.

Musím říct, že tyto státy jsou si v něčem naprosto podobné (částečně počasí a jsou to ještě asi s Havají jediné tři státy kde je celý rok teplo a jste zároveň u oceánu) No pak tu ale máme politiku a daně a tam ty rozdíly jsou markantní. Co vím jistě, jsou to asi jediné dva státy v USA, možná ještě ta Havaj, kam se letos konečně chystám, kde bych chtěl žít. Oba státy mám rád a pokud se mé plány naplní, tak bych to viděl být přes zimu na Floridě a od jara do podzimu v Kalifornii. Ve videu níže jsme natočili porovnání těchto dvou státu a mé závěřečné hodnocení, tak si užijte video a dejte odběr, protože v dalším videu budu srovnánat Miami vs Los Angeles!

Dále hned nasledující video bude recenze firmy U-Haul – největší firma v USA co půjčuje vleky nebo dodávky když se Američani stěhují. Na podzim jsem si pěkně zařídil, protože jsem přejížděl Ameriku hned 2x a to jednou s mým autem a vlekem od U-Haul když jsem převážel mé osobní věci a podruhé jsme si půjčili velký truck a převáželi jsme zboží ze skladu na Floridě do kanceláře v LA. No a po cestě jsme v noci píchli pneumatiku uprostřed Texasu v poušti a něco jsem k tomu tehdy natočil 🙂 Další video vyjde doufám v neděli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *